Oferta dla biznesu

Hotel Penelopa to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji do 50 osób, które są naszą specjalnością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej organizacji spotkań firmowych. W Restauracji Penelopa możecie Państwo spędzić miłe chwile ze współpracownikami, rozkoszując się w pysznych daniach kuchni tradycyjnej w nowoczesnym wydaniu. Staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Gości, proponując niestandardowe menu i dbając o wyjątkową oprawę każdego spotkania.

Sala konferencyjna jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny: flipchart, blok, komplet mazaków, ekran, nagłośnienie + mikrofony, bezprzewodowy dostęp do Internetu, rzutnik multimedialny.

Przerwy kawowe dla uczestników spotkań są przygotowywane w części barowej, która bezpośrednio przylega do sali konferencyjnej. Najbardziej cenimy sobie profesjonalizm i to jest naszym atutem. Uwzględniamy to, co najważniejsze, czyli potrzeby i upodobania naszych Gości.

  Hotel Penelopa
  Restauracja Penelopa